myMagic Trendnails pakub küünetehnikute koolitusi nii alustavatele kui juba edasijõudnud professionaalidele. Meie koolituskeskused asuvad kahes suurimas linnas - Tallinnas ja Tartus ning eraldi kokkuleppel on võimalik koolitusi läbi viia ka mujal.

Koolituste loomisel teeme koostööd erinevate oma ala spetsioalistidega, et tuua õpilaseni tänapäevane ja põhjalik erialane õpe. Koolitused toimuvad väikeste gruppidena, kus osaleb kuni 3 inimest, et saaksime maksimaalselt kohal olla iga õpilase jaoks.


 Oleme teinud küünetehnikute erialakoolitusi juba üle 10 aasta.
 Meie koolituse on lõpetanud rohkem kui 350 küünetehnikut.
 Pakume koolitusi nii algajatele kui edasijõudnutele.


     KADRI


Jäin koolitusega väga rahule, koolitajad olid väga toredad ja tõesti meeldiv oli osaleda sel koolitusi. Olen väga rahul, et just selle firma koolituse kasuks otsustasin.
_______

MARI


Väga super koolitus, 10/10st, kindlalt soovitan ka teistele.
______


gerli.jpg

Lisainfot jagab rõõmuga:

Gerli Lonskaja

Koolituskeskuse juhataja

Tel. +372 58 051 954
E-mail: gerli@mymagic.ee