Kasutustingimused

 1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

  1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna mymagic.ee (edaspidi Kaubamaja) omaniku my Magic OÜ (edaspidi Kaupmees) vahel Kaubamaja vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
  1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Kaubamaja vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

 2. Tooted

  2.1. Toodete hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.
  2.2. Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata.
  2.3. Kaubamajas olevad toodete pildid on illustratiivse tähendusega ja võivad erineda tegelikest toodetest.
  2.4. Toodete kirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada vigu.

 3. Toodete eest tasumine

  3.1. Ettemaksuarve saadetakse kliendile tellimuse kinnitusena elektronpostiga. Klient on kohustatud enne ettemaksuarve tasumist kontrollima, et andmed ettemaksuarvel vastavad tellimusele. Tellimuse täitmisega hakatakse tegelema alates hetkest, kui kogu ettemaksuarvel näidatud summa on laekunud Kaupmehe arvelduskontole.

 4. Toodete tarnimine

  4.1. Toodete tarnekulu Eesti piires on vastavalt teenusele: kaup Omnivaga 3.00- €. Ise kaubale järgi tulles on käsitlustasu 0.-€. smartPOST pakiautomaat 2,95€
  4.2. Toote tarnimiseks pakub Kaupmees vastavalt tellimusele (tarnijale) neljavõimalust: Omniva, tähitud standardpakk, võimalust ise kaubale järgi tulla või paki saatmist smartPOST pakiautomaati.
  4.3. Klient on kohustatud enne tellimuse sooritamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Kaupmees ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

 5. Toodete tellimine

  5.1. Valige sobiv toode ja tutvuge toote kirjeldusega
  5.2. Sobiv toode lisage ostukorvi vajutades nupule „Lisa korvi“.
  5.3. Toodete tellimiseks vajutage ekraani paremas osas nupule „ostukorv“ ning valige „kassasse“. Seejärel avaneb leht „Ostukorvi kokkuvõte“.
  5.4. Tutvuge ostukorvi sisuga ning vaadake, et tellitavate toodete kogused oleksid õiged. Toodete koguse muutmiseks vajutage toote järel nuppudele vastavalt „+“ ja „-“.
  5.5. Toodete ostukorvist eemaldamiseks vajutage nupule „prügikast“.

 6. Ostu vormistamine

  6.1. Tellimust tehes valige sobiv tarneviis. Saadaolevad tarneviisid on SmartPOST, Omniva ja Trendnails Küünestuudio.
  6.2. Maksmine toimub arve alusel pangaülekandega või kasutades maksmiseks Maksekeskus AS pangalinke (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay ja Liisi ID). Arve ja vajalikud rekvisiidid leiate tellimuse kinnitamise järel enda E-maili aadressilt.
  6.3. Makse laekumisel saabub Teie poolt määratud E-maili aadressile teade makse laekumisest.
  6.4. Kauba postitame pärast makse laekumist esimesel võimalusel.
  6.5. Isikuandmete vastutav töötleja on My Magic OÜ. Maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed edastab My Magic OÜ volitatud töötlejale Maksekeskus AS-le.

 7. Tarneviisid

  7.1. Omniva pakiautomaat

  • Paki saatmine sobivasse Omniva pakiautomaati maksab 3,00 eurot.
  • Pakk saabub järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval peale postitamist, kuid mitte hiljem kui kolme tööpäeva jooksul. Paki saabumisel võtab Omniva postkontor Teiega ühendust.
  • Omniva paki saatmise tingimustega saate lähemalt tutvuda: www.omniva.ee.

  7.2. Itella Smartposti pakiautomaat

  • SmartPOSTi pakiautomaati saatmise maksumus Eestis on 2,95 eurot.
  • Pakk saabub reeglina järgmisel tööpäeval peale postitamist, kuid mitte hiljem kui kolme tööpäeva jooksul. Täpsem info: http://uus.smartpost.ee/pakkide-saatmine/pakkide-liikumise-graafik
  • Paki saabudes tuleb Teile teade SMSi teel paki saabumise kohta.
  • SmartPOST tingimused leiad aadressilt: www.smartpost.ee.

  7.3. Trendnails Küünestuudio

  • Paki kättesaamine Trendnails Küünestuudio esindusest on tasuta.
  • Tellimust tehes märkige kommentaari väljale esinduse asukoht, millisest soovite pakki kätte saada.

  7.4. Trendnails Küünestuudio asukohad on:

  • Tallinn, Rävala 19
  • Tartu, Kalevi 52
  • Pärnu, Ringi 3
  • Aseri, Kesktänav 5

 8. Vastutus ja vääramata jõud

  8.1. Kaupmees ja Klient vastutavad teineteise ees käesolevate tingimuste rikkumisega teisele poole tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
  8.2. Kaupmees ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Kaupmees ei saanud mõjutada, ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud). Kaupmehe vastutus kauba tarne eest lõpeb kauba üleandmise hetkest kliendile või transpordi ettevõttele.

 9. Muud tingimused

  9.1. Kõiki Kaubamaja külastamise ja ostude sooritamise käigus saadud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Kaupmees ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele.
  9.2. Kliendi ja Kaupmehe vahel seoses Kaubamaja vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

 10. Kauba tagastamine

  10.1. Kui kauba kättesaamisel selgub, et kaup ei vasta Teie ootustele või kaup ei sobi, siis on Teil õigus kaupa tagastada 14 päeva jooksul alates kättesaamisest. Tagastamisele kuuluv kaup peab olema originaalpakendis, siltidega ja kasutamata. Raha tagastatakse 7 tööpäeva jooksul kliendi arveldusarvele.