1. Tingimused

1.1. myMagic – My Magic OÜ, reg. nr. 12700808.

1.2. starMagic – My Magic OÜ püsikliendiprogrammi osa, millega liitumiseks tuleb täita käesolevas dokumendis punktides 3.1., 3.2. ja 3.3. sätestatud tingimused.

1.3. starMagic püsikliendiprogrammis osaleja – püsikliendiprogrammis osaleja, kes on täitnud käesolevas dokumendis sätestatud tingimused.

2. Üldsätted

2.1. starMagic püsikliendiprogramm kehtib kõigis My Magic OÜ esindustes ja e-poes www.mymagic. ee, alates 01.07.2017.

2.2. starMagic püsikliendiprogrammis osaleja annab nõusoleku, et My Magic OÜ kasutab starMagic püsikliendiprogrammis osaleja isikuandmeid starMagic püsikliendiprogrammi läbiviimise ja otseturunduse eesmärgil, lähtuvalt kehtivatest EV seadustest. starMagic püsikliendiprogrammis osaleja võib nõustuda või mitte nõustuda info saamisega My Magic OÜ poolt, andes oma eelistustest teada starMagic püsikliendiprogrammiga liitumisel.

2.3. My Magic OÜ kohustub isikuandmete töötlemisel lähtuma isikuandmete kaitse seadusest.

2.4. My Magic OÜ peab kinni konfidentsiaalsuse nõuetest ning ei avalda starMagic püsikliendiprogrammis osalejate isiklikke andmeid kolmandatele isikutele, kes ei ole otseselt seotud My Magic OÜ poolt pakutavate teenustega.

2.5. My Magic OÜ jätab endale õiguse muuta starMagic püsikliendiprogrammi reegleid ja/või starMagic püsikliendiprogrammi peatada igal ajal, andes sellest teada veebilehel www.mymagic.ee ja 30 päeva eelnevalt My Magic OÜ ametlikes esindustes.

3. starMagic püsikliendiprogrammiga liitumise reeglid

3.1. starMagic püsikliendiprogrammiga liitumine on tasuta. Liitumiseks peab klient kalendriaasta jooksul ostma My Magic OÜ poolt müüdavaid tooteid vähemalt 800 € väärtuses. Ostusumma arvestamisel võetakse arvesse kõiki oste, mis on tehtud alates 01.01.2017 ja registreeritud Magic püsikliendiprogrammis. 

3.2. starMagic püsikliendiprogramm on tähtajatu, liikmelelisus kehtib 1 aasta alates punkti 3.1 täitmisest.

3.3. starMagic püsikliendiprogrammis osalejaks võib saada vähemalt 18 (kaheksateist) aastane füüsiline isik, kes on My Magic OÜ esindajale andnud selleks oma nõusoleku.

 

4. starMagic püsikliendiprogrammi eelised

4.1. My Magic OÜ poolt korraldatavad tasuta täiendkoolitused starMagic püsikliendiprogrammis osalejatele. Osalemine toimub vabade kohtade olemasolul ja ettebroneerimise alusel. Vabade kohtade puudumisel kohustub My Magic OÜ pakkuma starMagic püsikliendiprogrammis osalejale pääsme järgmisele My Magic OÜ poolt korraldatavale samateemalisele koolitusele.

4.2. Kutse eksklusiivsetele My Magic OÜ poolt korraldatavatele kliendipäevadele.

4.3. Tasuta transport kõigile My Magic OÜ poolt müüdavate toodete tellimustele.

4.4. starMagic püsikliendiprogrammis osaleja saab igal kalendriaastal tasuta 50 € My Magic OÜ kinkekaardi, mida võib kasutada nii My Magic OÜ ametlikes esindustes kui ka e-poes www.mymagic.ee. Esimene kinkekaart väljastatakse starMagic püsikliendiprogrammiga liitumisel; edaspidi väljastatakse 50 € kinkekaart vastavalt iga 12 kuu möödumisel.

4.5. starMagic püsikliendiprogrammis osalejatele laienevad ka kõik Magic püsikliendiprogrammi eelised (10% allahindlus kõigilt toodetelt ja piiramatu ligipääs kõigile Kliendiklubi materjalidele).

5. Kommunikatsioon

5.1. My Magic OÜ edastab infot (sh reklaampostitusi) starMagic püsikliendiprogrammis osalejatele tavapostiga, e-posti teel, sotsiaalmeedias ja telefonikõne või SMSi vahendusel.

5.2. starMagic püsikliendiprogrammis osaleja saab loobuda informatsioonist igal ajal, andes sellest kirjalikult teada e-posti aadressil sales@mymagic.ee või postiaadressil Rävala pst 19, Tallinn, 10143, Eesti.

6. Kasutamine

6.1. starMagic püsikliendiprogrammi eeliseid ning soodustusi tohib kasutada ainult starMagic püsikliendiprogrammiga liitunud isik ning punktides 4.1., 4.2., 4.3., 4.4. ja 4.5. nimetatud eeliseid ja soodustusi ei ole võimalik edasi anda või üle kanda ühelegi teisele isikule. Koolitustel ja starMagic püsikliendiprogrammi kliendiüritustel osalemine toimub ainult kehtiva isikutunnistuse alusel.

6.2. starMagic püsikliendiprogrammi hüvesid ei ole võimalik välja võtta rahas.

6.3. starMagic püsikliendiprogrammiga liitumisel kinnitab starMagic püsikliendiprogrammis osaleja, et on tutvunud ja nõustub kõigi käesolevas dokumendis sätestatud tingimustega.