Builder Base – mis toode see täpsemalt on ja kuidas seda kasutada?

Kohe alustuseks võime öelda seda, et Builder Base on täna asendamatu toode geellakkimisel, kuna sellel on väga palju positiivseid ja põnevaid omadusi. Kui varem oli geellakiga kaetud küünte peamine probleem see, et need kippusid murduma ja mõranema, siis Builder Base lahendab selle mure ja toob mängu uued reeglid.

Kindlasti oled kuulnud sellistest toodetest nagu Rubber Base või Gummy Base. Mõlemad eelnimetatud on sarnased tooted, kuid tulevad viilides maha kumjate tükkidena. Builder Base tuleb viilides maha aga nagu ehitusgeel – tolmuna

Builder Base on loodud küüne tugevdamiseks. Juba üks kiht muudab küünte tugevust märgatavalt. Kui tekitame teise kihiga kumeruse, jääb lõpptulemus kaunim ja loomulikum. Üldjuhul soovitamegi kasutada seda kahe kihina.  Esimese kihi kanname küünele õhukese kihina ja kuivatame lambi all. Teise kihiga tekita kumerust ja anna küünele loomulik kuju.

Lisaks saab sellega lihtsasti ja suurema vaevata ehitada küüne vaba serva. Kui toode on valgunud küünenahale ja oled enne avastamist küüned juba lambi all ära kuivatanud, siis võib eemaldada kleepuva kihi ja muretult kuju tagasi ilusaks viilida.

Meil on saadaval 12 erinevat tooni Builder Base, mis muudab kasutamise veel lihtsamaks ja lõbusamaks. Valikus on roosakad, valged ja nude toonid, mis sobivad ideaalselt näiteks prantsuse maniküüri või mõne muu disaini põhjaks. Builder Base vajab peale pealisgeeli.

Tihti ei soovigi kliendid enam küünele eraldi geellaki värvi, kui on välja valitud meeldiv toon Builder Base toonidest.

Niisiis, Builder Base omadused on: 

- võimalik ehitada küüne vaba serva
- isevalguv ja minimaalset viilimist vajav
- 12 erinevat tooni
- kõik toonid katavad perfektselt küünte iluvead
- geeli õhuke struktuur jätab väga naturaalse välimuse
- sobib kasutada ilma aluslakita, kuid kindla püsivuse saavutamiseks soovitame alla kasutada alusgeeli (Hybrid Base).
- vajab peale pealisgeeli
- väga kerge peale kanda, kuna on pintsliga pudelis

Kasutamine:

Ideaalse püsivuse saavutamiseks: 1. Ultra Dry 2. Ultra Bond 3. Hybrid Base 4. Builder Base + vajadusel geellakk 5. Pealisgeel 

Ja nii lihtne see ongi. Kui oled juba toodet kasutanud, siis kindlasti nõustud, et tegu on asendamatu tootega. Kui sa ei ole jõudnud seda veel kasutada, siis kindlasti soovitame, sest  see tõepoolest muudab tulemuse ilusamaks, veatumaks ja tugevamaks.

Pühapäev Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev January February March April May June July August September October November December